Wyróżnienia


W roku 2002 Fundacja „Gębiczyn” otrzymała prestiżowe wyróżnienie w Konkursie Na Najlepszą Inicjatywę Obywatelską Pro Publico Bono w kategorii inicjatyw edukacyjnych. W dwóch poprzednich edycjach (w latach 2000-2001), Kapituła Konkursu kwalifikowała Fundację do wąskiej grupy finalistów.

 

W 2003 i 2004 roku, w drugiej i trzeciej edycji organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich, dzięki prowadzonym przez Fundację pozaszkolnym zajęciom upowszechniającym problematykę ekologiczną oraz wzbogacanie krajobrazu przez Europejski Krąg rzeźb, Gmina Czarnków została wyróżniona w tym konkursie nagrodą pieniężną w wysokości 10.000 zł.


W roku 2005
realizowany przez Fundację projekt „Dom – Gniazdo” został wyróżniony w finale Konkursu LIGA INICJATYW POWIATOWYCH.

rok  2006 – Wyróżnienie w konkursie  ogłoszonym przez Marszałka Wielkopolski  – Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii obszarów wiejskich;

rok 2007 – Nagroda Główna w konkursie ogłoszonym przez Prezydenta RP  „GMINA PRZYJAZNA DZIECIOM”

rok 2008 – Fundacja „Gębiczyn” i Gimnazjum Publiczne w Gebicach laureatem konkursu ogłoszonego przez ministra edukacji Narodowej „OTWARTA SZKOŁA”

rok 2009 – Nagroda Główna w jubileuszowym X Konkursie  „Działania proekologiczne i prokulturowe  w ramach strategii rozwoju  obszarów wiejskich”

rok 2010 – Nagroda dziennikarzy Mediów Lokalnych „Człowiek Roku” – przyznana Alinie i Stefanowi Wawrzyniakom – „z uznaniem i podziękowaniem za okazane ludziom i ich sprawom serce”

rok 2011 – Nagroda Główna w konkursie  Czarnkowsko Trzcianeckiej  LGD „AKTYWNIE NA OBCASACH”- dla Aliny Wawrzyniak „za aktywne i bezinteresowne zasługi na rzecz lokalnej społeczności”

rok 2013 – Fundacja „Gębiczyn” po raz drugi otrzymała prestiżowe wyróżnienie w Konkursie Na Najlepszą Inicjatywę Obywatelską Pro Publico Bono w kategorii inicjatyw edukacyjnych.

rok 2014 – W konkursie „Kryształowa Szpilka” Alinie Wawrzyniak przyznano w kategorii osobowość tytuł „Kobieta Roku Północnej Wielkopolski”

rok 2015   Zarząd Województwa Wielkopolskiego:  Odznaka Honorowa za Zasługi   dla Województwa Wielkopolskiego

 

– 2015     X Edycja Konkursu na najlepszy obiekt  turystyki  na obszarach wiejskich – Wyróżnienie w kat. edukacja i kultura

 

 rok 2018    „ Czarnkowsko – Trzcianeckie Mosty Współpracy”  Nagroda-Statuetka